Gimnazijos  pradinių klasių mokinukai dalyvavo   programoje pienas vaikams "Žalia laimė".

Gegužės 5 d. vyko paskaita - viktorina "Ekologiško pieno nauda žmogui". Viktorinos metu jie sužinojo apie ekologiško pieno naudą, dalyvavo viktorinoje "Ekologiško pieno mūšis", degustavo ekologiško pieno produktus.

Akimirkos iš renginio......

                                   Gerb.Tėveliai,

   Atskuba pačios gražiausios pavasario šventės šv.Velykos. Jos mums atneša paskutiniąsias šių mokslo metų atostogas.Atostogausime nuo pirmadienio (kovo 21 d.) iki ketvirtadienio (kovo 31 d.). Mokykloje vaikų lauksiu kovo 31 d.
    Tad su artėjančiomis šv. Velykomis!
    Gamtoje žalumos, širdyse šilumos ir meilės, stiprių ir gražių margučių!


        Su pagarba   mokytoja Milda  

               Kovo 8 d. gimnazijoje vyko pradinukų skaitovų konkursas "Eilės vaikystei ir Lietuvai" skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Džiaugiamės, kad šiame konkurse dalyvavo net 4 mūsų klasės mokiniai. Tai Urtė Krivilevičiūtė, Pius Lonet Delgado, Viltė Morkūnaitė ir Ričardas Vaitkevičius. Šaunu, kad Urtė  1-2 klasių tarpe užėmė garbingą trečiąją vietą, O Ričardas atstovaus Obelių pradinukus Rokiškyje, nes jis laimėjo antrą vietą.

    Nuoširdžiai sveikinu visus konkurso dalyvius, dėkoju jiems už dalyvavimą, drąsą, aktyvumą ir linkiu sėkmės Ričardui rajoniniame konkurse.

 

                             Mokytoja Milda

Akimirkos iš konkurso..........

                                           Gerb.Tėveliai,
        Nuo vasario 23 d. klasėje vyks individualūs pokalbiai, kuriuose dalyvauja mama,tėtis, vaikas, mokytoja. Labai norėčiau, kad pasirinktumėte jums tinkamą dieną ir valandą, o aš  pasistengsiu suderinti laiką, kad visiems būtų patogu.
 Nuo vasario 23 d. kiekvieną dieną (13.00 h- 15.00 h)lauksiu savo klasėje. Pokalbio metu vaikas privalo turėti sąsiuvinius ir knygas.
  Apie atėjimą į individualų pokalbį praneškite žinute per Tamo arba SMS telefonu.
                                 Dėkoju.

    Su pagarba    mokytoja Milda Š.

                                            Gerb.Tėveliai,
Nuo pirmadienio (vasario 15  d.) vaikai savaitę atostogaus .Mokykloje jų lauksiu vasario 22 d. (pirmadienį).
   Prasmingos Vasario 16-osios, gerų ir įdomių atostogų vaikams!

                                      Su pagarba   mokytoja Milda Š.

        Gera žinia pasiekė mūsų vaikus! Jie ir vėl važiuos į baseiną.Toliau mokysis plaukti, nes dar ne visi išmoko.

Grįžę po atostogų, pirmadienį (vasario 22 d.)vėl važiuos į Anykščių baseiną tie patys 6 mūsų klasės vaikai.

    Sėkmės !

          

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „mirksinti eglute“

Visus visus sveikinu su gražiausiomis Metų

                         šventėmis!

                 Ramių Kūčių, Linksmų Kalėdų ir gerų Naujųjų metų!

 

                                                     Su pagarba     mokytoja Milda Š.

Kalėdinio renginio akimirkos -->>

                                                        

                        Mieli vaikai, gerb. Tėveliai,
       Artėja pačios gražiausios žiemos šventės šv.Kalėdos. Kokios gi Kalėdos be Kalėdų Senelio!
    Kalėdų Senelis mus aplankys jau šį penktadienį (gruodžio 18 d.) 11.30 h gimnazijos valgykloje. Jo lauksime pasipuošę kiškučiais. 
     Kviečiame šventėje dalyvauti ir tėvelius, senelius.

 

                          Su pagarba     mokytoja Milda

Anykščių baseine BANGENIS vyko pradinių klasių moksleivių mokymas plaukti.Net 6 mūsų klasės mokiniai dalyvavo šioje mokymo programoje. Pasibaigus šiai programai 2 vaikai gavo pažymėjimus "MOKU PLAUKTI“ ir 4 - DALYVIO pažymėjimus.

         Mokėsi plaukti:

1.Urtė Krivilevičiūtė

2.Pius Lonet Delgado

3.Viltė Morkūnaitė

4.Gabija Trumpaitė

5.Ema Uščiauskaitė

6.Ričardas Vaitkevičius

Kviečiame dalyvauti „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“ piešinių konkurse. Šiuometinio konkurso NAUJIENA – nuotraukų koliažo kategorija.
Konkursui teikiami Kalėdų švenčių tematikai skirti, originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos ir prozos darbai, kurie bus skirstomi į dvi kategorijas: piešinių ir nuotraukų koliažo. Konkurse gali dalyvauti visų tipų mokyklų, teikiančių pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, moksleiviai. Moksleiviai piešinių kategorijoje skirstomi į tris amžiaus grupes:
- I-IV klasės
- V-VIII klasės
- IX-XII klasės
Moksleiviai į amžiaus grupes nuotraukų koliažo kategorijoje neskirstomi.
Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus.
Konkurso organizatoriai: Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Švietimo informacinių technologijų centro (ITC), VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC), Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas.

Daugiau informacijos http://www.itmc.lt/kompiuterine-kaledu-pasaka/

                         Mieli vaikai,

 

"Matematikos ekspertas" pratęstas! Žaidžiame-sprendžiame toliau!   

                Sėkmės!

 

                                     Mokytoja Milda

 

   Antrokai dalyvauja žaidime "Matematikos ekspertas". Spalio 20d. jie matematikos uždavinius sprendė gimnazijos informatikos kabinete. Tiek daug kompiuterių viename kabinete dar nebuvo matę! Kiekvienas prie kompiuterio galėjo išbandyti savo jėgas.

Akimirkos--->>

        Spalio 19 d. klasėje vyko valandėlė "Sveiki dantys". Socialinė pedagogė N.Pajadienė vaikams aiškino apie dantukus, jų priežiūrą. Vaikai žiūrėjo filmuką apie Ėduoniuką ir Bakteriuką. Antrokai sužinojo, kas būna vaikučių dantukams kai burnytėse apsigyvena Ėduoniukas ir Bakteriukas.

Akimirkos--->>

                         Sporto diena

 

       Spalio 13 d. Obelių gimnazijoje vyko sporto diena. Pradinukai sporto dieną pradėjo linksma mankšta. Vėliau rungtyniavo įvairiose estafetėse, žaidė kvadratą ir lenktyniavo dviračių trasoje.

Greičiausiai  mūsų klasėje sekėsi važiuoti Dominykui. Sveikiname!

Ačiū visiems vaikams, kurie aktyviai dalyvavo Sporto dienoje!

Akimirkos......

                          Košės diena

 

Spalio 9 d. visi pradinukai dalyvavo Pasaulinės košės dienos akcijoje. Jos metu ragavo Lietuvos grūdų perdirbimo bendrovės "Malsena" padovanotas košes, bei diskutavo apie sveikų pusryčių ir košės naudą organizmui. Akciją pravedė socialinė pedagogė Neringa Pajadienė.

Akimirkos...........

 Štai ir sulaukėme pirmųjų svečių. Mus aplankė vaikų draugai ir padėjėjai policininkai, kurie priminė, kaip reikia elgtis gatvėje, mokykloje, kad būtume visi saugūs ir sveiki.

         .........Prasidėjo naujieji mokslo metai. Mes,antrokai, persikėlėme į erdvią, šviesią, dažais kvepiančią klasę ir  tikrai pasijutome tikrąja Obelių gimnazijos dalimi..........

   .......Akimirkos, kai dar ruošiamės pamokai......

 

 

                          
           Mieli pirmokėliai,

 

      Sveiki sugužėję į pirmą klasę. Sveikinu pradėjus mokslo metus ir linkiu daug daug kantrybės ir sėkmės. Viskas bus gerai!

 

  Mokytoja Milda

 

2014-2015

 

Kovo 18  d. Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje  vyko Tarptautinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“  II etapas. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą.

 

        Konkurse dalyvavo 20 komandų iš Utenos, Kupiškio, Vilniaus miesto, Švenčionių, Širvintų, Ukmergės, Visagino, Vilniaus rajono, Rokiškio rajono, Biržų, Švenčionėlių, Anykščių ir Ignalinos  ugdymo įstaigų. Vaikus  lydėjo įstaigų visuomenės sveikatos specialistai  bei grupių auklėtojos ir mokytojos. Renginį atidarė ir vedė Karlsonas ir Mažylis. Kol vieni vaikai vykdė užduotis, kiti turėjo galimybę dalyvauti Rokiškio krašto muziejaus edukacinėje programoje „Sūrio kelias“.

 

        Po kiekvienos komandos prisistatymo, mažieji dalyviai atliko teorines ir praktines užduotis sveikos gyvensenos tematika. Sportinėje dalyje komandos varžėsi estafečių rungtyje, viena užduotis teko tik kapitonams. Į pateiktus klausimus atsakinėjo, ir komandom taškus pelnė vaikus atlydėję pedagogai bei sveikatos priežiūros specialistai .

 

        Dalyviams atlikus visas užduotis, komisijos nariai suskaičiavo balus ir paaiškėjo, kad konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ antrajame etape laimėjo :

 

1 – 4 klasių amžiaus grupėje grupėje pirmąją vietą užėmė Anykščių  Šrvintų pradinės mokyklos auklėtiniai.  Vilniaus Vaduvos darželio – mokyklos komandai teko antroji vieta, o Rokiškio rajono  Obelių  mokyklos – darželio komanda užėmė trečiąją vietą.

 

Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir  prizais, tad dalyvių nuotaikos puikios,  pirmų ir antrų vietų laimėtojai ruošiasi trečiajam etapui.

 

 

 

Akimirkos iš konkurso.......

 

Augam, tobulėjame kartu su projektu.......   Veiklos įdomios.......

 

Su Jone aiškinomės, kokios medžiagios tirpsta vandenyje, kokios ne. Aurelija padėjo mums nusibraižyti savo miestelio planą...

 Bet labiausiai tai patiko lieti žvakes. Darbas tikrai sunkus, bet labai labai įdomus.........

 

Akimirkos iš veiklų............

 

       Projektas įsibėgėja............ Šios dienos tikrai ilgai nepamiršime. Visą dieną mokykloje svečiavosi mūsų kūrybos praktikės Aurelija ir Jonė. Veiklos buvo labai įdomios ......... ir nelengvos. Mes dirbome su Aurelija. Iš pradžių norėdami geriau susipažinti žaidėme žaidimą su kamuoliu. Tada Aurelija supažindino visai su nauju mokslu argonomika, paaiškino kas tai per mokslas ir kam jis reikalingas. Norėdami, kad darbas puikiai sektųsi visi kartu susitarėme laikytis tam tikrų taisyklių, paskui jų priėmimą patvirtinome visi savo parašais. Na ir prasidėjo darbas! Buvo labai įdomu!  Matavom, skaičiavom, braižėm, piešėm, gulėjom, lyginom……prakaitavom, kol galų gale pavyko. Pavyko ne tik tiksliai apskaičiuoti be liniuočių, o tik plaštakomis ir pėdomis, bet ir labai gražiai nupiešti tam tikrus objektus. O kiek įdomių dalykų išgirdome pristatydami iš namų atsineštus savo daiktus! Daiktų buvo tiek, kad net nespėjome visi jų ir pristatyti.... O savo nuotaikas  apibūdinime  pagamindami ir suvalgydami labai skanius tortus. Prieš suvalgant tortą, reikėjo sugalvoti pavadinimus. Ir kokių tik pavadinimų nebuvo!  "Saulės veidas","Saldus džiaugsmas"," Laimės tortas", "Pirmas blynas neprisvilęs","Didžioji nuotaika" ir t.t.

 

Akimirkos iš projekto veiklos.......

 

                Papildomos atostogos nuo pirmadienio (vasario 17 d.) iki sekančio pirmadienio (vasario 24 d.)  Linkiu vaikams pailsėti, pamiegoti, papramogauti.

 

                                       Su pagarba mokytoja Milda

 

 

            Mokykloje-darželyje jau įsibėgėjo „Kūrybinių Partnerysčių projektas“, vis dažniau pas mus svečiuojasi agentė Rasa, praktikė Aurelija.

 

Akimirkos iš veiklų..........

 

 

       Tegul būna šios šventės ramiu stabtelėjimu, jaukia ir šviesia akimirka, atspirties tašku ateities darbams. Ramių Kūčių, Linksmų Kalėdų ir laimingų, turtingų Naujųjų Metų!

 

 

 

                                         Mokytoja Milda

 

 

Sveikatiada“

 

Lapkričio 28 d. mūsų mokyklos-darželio komanda dalyvavo „Sveikatiados“ konkurse, kurį jau antrus metus organizuoja Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras, rajono pradinių klasių mokytojų metodinė taryba. Vaikai rungėsi  linksmosiose estafetės, degustavo sveiką maistą, atsakinėjo į pateiktus klausimus. Visiems buvo linksma ir įdomu. Ačiū pirmokams Ievai ir Matui, antrokėms Radvilei ir Skaistei, trečiokėms Rūtai ir Orintai, ketvirtokams Silvijai ir Kornelijui už puikų pasirodymą  šiame renginyje.

 

                                     Mokytoja Milda Š.

 

Akimirkos iš renginio....

 

Vai koks storas, vai koks storas

 

          Raudonskruostis pomidoras.................

 

                                         V.Palčinskaitė

 

 

 

               Vėl mes svečiavomės  Obelių miesto bibliotekoje ir dalyvavome popietėje, skirtoje vaikų rašytojos Violetos Palčinskaitės gimimo jubiliejui. Vaikų žinomai poetei lapkričio 20 d. sukako 70 metų. Šiai popietei mes labai ruošėmės, nes kiekvienas iš mūsų turėjo pasirinkti po vieną labiausiai patikusi poetės eilėraštį ir išmokti  jį gražiai perskaityti.  Dalis vaikų eilėraštukus net labai gražiai padeklamavo. Šaunuolių šaunuoliai!

 

          Aš  džiaugiuosi savo vaikais ir noriu jiems palinkėti niekad nesiskirti su knyga, domėtis ir skaityti  poetės Violetos Palčinskaitės kūrybą.

 

 

 

                                                             Mokytoja Milda

 

 

 

Akimirkos  iš popietės........

Sveikuolių sveikuoliai - 2013

 

 2013 metų lapkričio 19 dieną Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje vyko tarptautinio vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų pradinių 1-4 klasių konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas.  Konkursą organizavo Rokiškio rajono savivaldybės  visuomenės sveikatos biuras. Obelių mokyklą-darželį atstovavome mes - 4 a kl. komanda.

       Konkurso atidarymas prasidėjo visuotine šokio mankštele. Renginio pradžioje kiekviena komanda parodė namų darbus – smagius prisistatymus, po to atliko komandines žinių patikrinimo užduotis. Atskiros rungtys teko komandų kapitonams. Judriojoje rungtyje turėjo visi labai stengtis ir  kuo greičiau atlikti estafetę.  Komandas atlydėję mokytojai bei sveikatos priežiūros specialistai taip pat turėjo atlikti užduotis, jiems buvo parengti klausimai apie sveikatą.

           Ilgai skaičiavusi vertinimo komisija  susumavo rezultatus ir  paaiškėjo, kad į kitą II etapą pateko Obelių mokyklos  - darželio pradinių klasių komanda.  Valio! Mes  balandžio mėnesį atstovausime mūsų rajonui regioniniame konkurse.

           Ačiū ketvirtokams, kurie tikrai šauniai sportavo, drąsiai atsakinėjo į klausimus, parodė puikias žinias. Sėkmės jiems linkiu II etape!

         Ketvirtokai ir jų mokytoja  Milda  dėkingi visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Neringai Pajadienei, kuri mums padėjo pasiruošti šiam konkursui.

 

Akimirkos iš konkurso "Sveikuolių sveikuoliai 2013"............

                 Gudrūs,

Energingi,

Romantiški!

Atvykite

Susitikti!

Mokysimės

Obeliuose

Keliauti

Nežinomybės!

Ypatingos

Sėkmės!!!

......Štai tokia telegrama pasiekė ketvirtokus, kai jie po atostogų sugrįžo į klasę.

       Tai naujo „Kūrybinių partnerysčių“ projekto pradžia. O šiandien jau vaikai susitiko ir su kūrybos agente Rasa.

Akimirkos iš susitikimo su kūrybos agente Rasa......

Rugsėjis jau nubėgo, pribarstęs gamtoje įvairiausių spalvų. Atskubėjo spalis, su juo kartu ir vėl naujos spalvos. O kokios? Tai mes ir norėjome sužinoti!

Apie rudens spalvas daugiausiai nusimano dailės ir technologijų mokytoja Gita. Todėl ji ir pakvietė ketvirtokus nuvažiuoti į Rokiškio muziejų, aplankyti L.Šepkos drožinių parodą, dalyvauti edukacinėje programoje “Rudens spalvos”. Bet mes dar daugiau padarėme gerų darbų…. Pasidarėme iš rudens lapų “ežiukus”, pasigrožėjome medinėmis skulptūromis L.Šepkos parke ir aplankėme senelius, kuriems nuvežėme ne tik obuolių, bet ir gražių dainelių, linksmą šokį.

RRRRRR

Akimirkos iš ekskursijos.......

...... Mes ir vėl ieškome  naujos informacijos....... Penktadienį  (rugsėjo 27 d.) visi ėjome į Obelių miesto biblioteką sužinoti kas slepiasi tose knygose, kurios guli bibliotekos lentynose? Ir sužinojome, kad jose slepiasi labai daug ir vertingos informacijos, ypač enciklopedijose.......

Ivetos močiutė, Obelių miesto bibliotekos vedėja G.Deksnienė, mums papasakojo kur ir kaip sužinoti apie įvairiausius pasaulio dalykus. Išklausę įdomų vedėjos pasakojimą, turėjome atsakyti į paruoštus klausimus. O tą darbą padaryti mums padėjo įvairios enciklopedijos, juk jose galima viską sužinoti.

 

                                  Ačiū Ivetos močiutei!

Akimirkos iš susitikimo su bibliotekos vedėja...............

     Rugsėjo 26 d. – Europos kalbų diena. Kiek yra pasaulyje kalbų? Kokiomis kalbomis kalba europiečiai?Kokios kalbos yra populiariausios?....... Tai klausimai į kuriuos mūsų mokyklos-darželio  pradinukai ieškojo atsakymų rugsėjo 25 d. Šios dienos veikla buvo skirta Europos kalbų dienai. Ji buvo labai įdomi ir įvairi. Pirmoje pamokoje vaikai gamino įvairių Europos Sąjungos valstybių vėliavas. Per antrą pamoka anglų kalbos mokytoja Reda pakvietė į viktoriną, kurioje vaikai ir mokytojai sužinojo daug naujų dalykų apie įvairias šalis.

      Per trečią ir ketvirtą pamokas ketvirtokai artimiau susipažino su visų Europos sąjungos valstybių sostinėmis, nes reikėjo išspręsti sudėtingą kryžiažodį. Ši diena baigėsi aktų salėje, kur  pradinukai pristatė visas Europos sąjungos valstybes, nes namuose jie naršė internete,  vartė enciklopedijas , skaitė kitas knygas, domėjosi, klausinėjo suaugusiųjų apie Europos sąjungos valstybes.

                                    Ačiū visiems, kurie suteikė daug žinių!

Akimirkos iš Europos kalbų dienos renginio.........

......Pamokos jau prasidėjo. Jau pirmąją rugsėjo savaitę ketvirtokams pasaulio pažinimo pamoka vyko neįprastoje aplinkoje. Norėdami susipažinti su vietos savivalda, jie nuėjo į Obelių seniūniją. Pamoką vedė Obelių seniūno pavaduotoja A.Žėkienė. Ji  supažindino su ten dirbančiais darbuotojais, jų pareigomis.

    .....Ir vėl skambutis pakvietė visus  į mokyklą. Šių metų rugsėjis ketvirtokams  neeilinis, nes  jau paskutinį kartą jie  įžengė į šią klasę. Norisi palinkėti, kad savo rimtu darbu, pareigingumu ir su atsakomybe mano vaikai drąsiai žygiuos į priekį ir ketvirtą klasę visi sėkmingai užbaigs.

                                           Sėkmės!

 

                                                     Mokytoja Milda

Akimirkos iš Mokslo metų pradžios šventės.......Mieli mokiniai ir Jų                 Tėveliai,     Sveikinu visus
su naujųjų mokslo metų  pradžia!      
Kviečiu visus į
šventę  rugsėjo 2 d.(pirmadienį) :   9.00 - šv.Mišios Obelių šv.Onos bažnyčioje10.30– Mokslo metų pradžios šventė Obelių vaikų globos namų aktų salėje.                                                            Iki pasimatymo!

Ar girdi - ir vėl skambutis aidi.
Vadovėliuose nubudo raidės.
Į klases  plačiai duris atvėręs
Grįžta vasaros takais rugsėjis.
Ir po paslaptingą  mokslo šalį
Leidžiasi keliaut visi, kas gali.
Su Mokslo ir žinių diena! 

                                                    2012 - 2013 m.m.

Akimirkos iš akcijos Darom 2013 m......

Penktadienį (gegužės 10 d.) 11 val. visus Tėvelius kviečiame į „Kūrybinių partnerysčių“ projekto uždarymo šventę. Šventės metu susipažinsite su visų mokykloje vykusių projektų „Kuriame savo mokyklą kartu“, „Draugiškos galimybės“ ir „Mokytis ritme“rezultatais.

Gerb. Tėveliai ir vaikai,

               Sveikinu Jus visus su šv. Velykom! Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

                                     Su pagarba   mokytoja Milda

        Gerb. Tėveliai ir Seneliai,

       Nuoširdžiai dėkojame visiems Jums, kurie padėjote dalyvauti mums Kaziuko mugėje. Vieniems už tai, kad padėjote darbelius gaminti, kitiems - kad pirkote darbelius mugėje, kad nepagailėjote savo brangaus laiko ir kartu su mumis šurmuliavote mokykloje!

 

Trečiokai ir mokytoja

 

Akimirkos iš mugės...

Džiaugiamės, kad raiškiojo skaitymo konkurse „Eilės vaikystei ir Lietuvai“ dalyvavo net 4 mūsų klasės vaikai.

Tai Iveta Vaitkevičiūtė, Marija Adomavičiūtė, Silvija Lažauskaitė ir Dainius Pupelis.

               Ačiū jiems visiems už drąsą!

Marija buvo pripažinta žiuri komisijos geriausia skaitove 3-4 klasių grupėje ir užėmė pirmąją vietą, o Iveta ir Silvija užėmė garbingas trečias vietas.

Sveikiname!!!

Mokykloje-darželyje startavo nauji„Kūrybinių partnerysčių“ programos projektai. Jie vyks trys: “Draugiškos galimybės”, ‘Kuriame savo mokyklą kartu” ir “Mokytis ritme”.

Trečiokai dalyvauja projekte „Mokytis ritme“. Projekto metu skatinsime mokinių mėgstamus dalykus panaudoti nemėgstamų dalykų pasiekimų gerinimui. Projekto tikslas - didinti mokinių anglų, lietuvių kalbų mokymosi pasiekimus, susikaupimą, gebėjimą klausyti ir girdėti pamokoje, pasitelkiant jiems įdomias, patinkančias kūrybiškas mokymosi veiklas. Šis projektas susijęs su muzika (grojimas ritmiškais instrumentais).

Visa tai įgyvendinti padės projekto kūrybos kūrėjas perkusininkas

                    MARTYNAS SUČYLA (Vilnius)

 

Martynas apie save:

Esu perkusininkas, groju afrikietiškais būgnais (djembe, dundun), esu muzikinio projekto „Drum Fever“ vadovas. Taip pat gaminu įvairius muzikos instrumentus bei naudoju juos savo veikloje.

„Drum Fever“ – tai interaktyvių mokymų komanda, suburianti žmones į vieną ratą, kuriame jie gali patirti mintis išlaisvinančią afrikietiškų būgnų galią bei tarpusavio vienybės jėgą. Afrikietiškų būgnų ritmai – tai energetinis užtaisas, kuris griauna visus barjerus tarp žmonių, peržengia amžiaus, lyties, pavaldumo, odos spalvos, religijos ir kitas ribas bei apjungia net ir labai skirtingus žmones į vieną darnią komandą. „Drum Fever“ vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo rengti interaktyvius afrikietiškų būgnų mokymus ir jau turi sukaupusi ketverių metų patirtį dirbant su žmonėmis įmonių šventėse, komandos formavimo renginiuose, tarptautinėse konferencijose, privačiuose vakarėliuose, mokyklose ir kitur.

 

Sveikiname Laisvydą su gimtadieniu!

Ir vėl naujas laiko slenkstis,

    Tad per jį žengiant linkiu:

    Šiltos žvakės liepsnos,

    Džiaugsmingos vilties,

    Spalvotų svajonių,

    Giedro dangaus,

    Artimųjų šypsenos,

    Meilės ir gerovės,

   Atkaklumo ir sėkmės,

   Įgyvendinant savo troškimus ir siekius...

   Su artėjančiais 2013 – aisiais!

 

                                  Mokytoja    Milda

 

                                     

                                       Dėmesio!!!

                 Prasidėjo ilgosios atostogos vaikams. Linkiu, kad per atostogas vaikai pailsėtų, ilgiau pamiegotų, pabūtų lauke, pasidžiaugtų žiemos malonumais ir linksmybėmis.

                             Mokykloje lauksiu sausio 14 d. (pirmadienį).

         Gerų ir turiningų atostogų!

                                                              

                                Mokytoja Milda

DĖMĖSIO! DĖMESIO! DĖMESIO!

PATEKOME Į FINALĄ. DABAR ITIN SVARBUS JŪSŲ PALAKYMAS IR INICIATYVA.

 

Daugiau informacijos apie balsavimą rasite švietimo portale www.tinklas.lt
Darželio - mokyklos svetainė buvo užregistruota dalyvauti mokyklų svetainės konkurse. Viena šio konkurso nominacija "Tautos svetainė 2012". Nominacijos nugalėtoją išrenka mokyklos bendruomenė, kuri daugiausiai išsiųs sms žinučių už savo mokyklos svetainę.

gruodžio 3 d. - gruodžio 9 d. iki 20:00 val.

sms balsavimas trumpuoju numeriu 1670, vieno sms kaina 1 Lt

Įrašykite mūsų mokyklos kodą mokykla 07, ir siųskite sms 1670.

(išsiųsti galima ne daugiau 5 sms iš vieno numerio)

 
Nominacijos "Tautos svetainė 2012" nugalėtojui atiteks 1500 Lt piniginis prizas ir vienas belaidžio tinklo įrangos komplektas.
 
Tik kartu mes būsime dideli.

    Lapkričio 23 d. pas mus lankėsi Amsis. Jis bendravo su vaikais, klausinėjo ar jie visi laikosi eismo taisyklių, priminė, kad dabar labai tamsus metas ir būtina nešioti atšvaitus.

Akimirkos iš susitikimo su Amsiu.......

 Ir šiais metais prisijungėme prie iniciatyvos, Tarptautinę Tolerancijos dieną paminėti su TOLERANCIJOS SKĖČIAIS.

Kodėl Tolerancijos dienos minėjimui buvo siūlomas SKĖTIS?

Pasak organizatorių, pilietinės iniciatyvos idėja SKĖTIS – puikiai tinka rudeniui. SKĖTIS – tai daiktas, po kuriuo, lietui lyjant, gali sutilpti keletas žmonių, kurie yra skirtingi, bet lietui lyjant – būdami tolerantiški, stovi kartu po skėčiu. Nes žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi.

   

 

 

Ačiū visiems, kurie palaikė balsuodami už  Obelių darželio - mokyklos tinklalapį. Tik Jūsų dėka mes patekome į finalą. Tačiau gruodžio mėnesį mums prireiks dar didesnio palaikymo. Nors mūsų ir nėra daug, tačiau veikiant išvien mes galime tikrai nemažai...Daugiau -->>

Dėmesio mokiniams , jų tėveliams, visai mūsų mokyklos bendruomenei, ir tiems, kurie už mus ir kartu su mumis,

 

Mūsų mokymo įstaigos svetainė užregistruota dalyvauti Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurse. Viena šio konkurso nominacija "Tautos svetainė 2012". Nominacijos nugalėtoją išrenka mokyklos bendruomenė, kuri daugiausiai išsiųs sms žinučių už savo mokyklos svetainę.

Kviečiame visus bendruomenės narius aktyviai palaikyti siunčiat sms nurodytu telefono numeriu.

lapkričio 12 d. - lapkričio 16 d. iki 20.00 val.

sms balsavimas trumpuoji numeriu 1670, vieno sms kaina 1 Lt

Įrašykite mūsų mokyklos kodą mokykla 31, ir siųskite sms 1670.

(išsiųsti galima nedaugiau 5 sms iš vieno numerio)

 
Penkios mokyklų svetainės patenka į FINALĄ,
kuris vyks gruodžio 3 d. - gruodžio 9 d. (20:00 val.)

 

 

Kai mes kartu - galime padaryti net ir tai, kas atrodo nerealu. Ačiū Jums!

 


Mūsų mokyklos tinklalapis www.obeliudm.rokiskis.lm.lt

   Lapkričio 7 d. Ivetos gimtadienis.

Sveikiname!

Sveikiname Silvia su gimtadieniu!

Sveikiname Silvią su gimtadieniu!

 

                                               Dėmesio!

                              Vaikams Rudens atostogos!

                   Atostogausime nuo spalio 29 d. iki lapkričio 2 d. Mokykloje   vaikų        lauksiu lapkričio 5 d.   Gerų, turiningų atostogų!

         Nepamirškite su Tėveliais, Seneliais aplankyti artimųjų kapų. Juk čia pat Vėlinės! Nebūkite abejingi šalia esančiam neprižiūrimam kapeliui. O gal jau nebėra kam jį prižiūrėti?...

                 Spalio 19 d. sukako 130 m. kai gimė rašytojas Vincas Krėvė Mickevičius. Ta proga mes lankėmės Obelių miesto bibliotekoje, kur bibliotekininkė G. Deksnienė mus supažindino su rašytojo gyvenimu ir kūryba. Kadangi mes šiam renginiui  irgi ruošėmės, todėl Marija, Silvija, Ignas pasakojo  V.Krėvės  sukurtus padavimus.

       Akimirkos iš popietės........

 Sveikiname

Arnoldą su gimimo diena!

Sveikiname Dominyką

             su gimimo   diena!

   Sveikiname Mariją 

  su gimtadieniu!

       Jau nuaidėjo vasarėlė, nuskambėjo Mokslo metų pradžios skambutis. Trečiokai,labai rimtai nusiteikę, kibo į darbus.

       Jau tapo tradicija, rugsėjo pradžioje  švęsti Obelinę. Neatsiliekame ir mes. Rugsėjo 7 d. veikla buvo skirta Obeliams. Mokėmės dainuoti Obelių miesto himną, iliustravome padavimą apie Obelių ežero atsiradimą. Kaip mums sekėsi? Pažiūrėkite patys........

        Štai ką mes nupiešėme!

 

 

       

                   Sveikiname

    Tautvydą, Dainių,Kornelijų, Gintarę,    

          kurie vasarą  atšventė savo  

                                      gimtadienius!

     Mieli mokiniai ir Jų Tėveliai,

     Sveikinu visus su naujųjų mokslo metų pradžia!

Kviečiu visus į šventę rugsėjo 3 d. (pirmadienį) :  

              

              9.00 - šv.Mišios

                         Obelių šv.Onos bažnyčioje

                

           9.50 – Mokslo metų pradžios šventė

                      Obelių vaikų globos namų aktų salėje.

 

 

                                                      Iki pasimatymo!

 

 

                               Mokytoja Milda

 

Sudie, vasarėle!

                                            Gerb.Tėveliai,

     Sausio 31 d. 10 val. (atostogų metų) Rokiškyje vyks Panevėžio teatro "Menas" spektaklis "Gilės nuotykiai Ydų šalyje". Tai labai nuotaikingas ir spalvingas spektaklis. Vaikai su  Gile  jau yra susipažinę, nes mes dažnai per pamokas apie tą Neklaužaduką skaitome. Bilieto kaina 10 Lt, kelionės kaina 3 Lt. Norint pamatyti šį spektaklį, reikia jau greit nusipirkti bilietus, todėl kurie žadate vaikus išleisti, prašau kuo greičiau atnešti pinigėlius. Kadangi Obelių gimnazijoje atostogų nebus, tai vaikai gali atvaziuoti ryte su gimnazijos autobusais.

                                  Su pagarba mokytoja Milda

                                              Gerb.Tėveliai, 

 

      Kūčių vakarą – ramybės sielai, Kalėdų rytą – džiaugsmo širdžiai, Naujųjų Metų naktį – spindinčios laimės, Visą gyvenimą – Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms.  

 

                                              Su pagarba - mokytoja Milda

                                                      

 

                  VISIEMS VISIEMS AČIŪ UŽ PALAIKYMĄ IR BALSAVIMĄ!

 

MES JAU VALGOME SKANIUS INGMAN LEDUS!

                              D Ė K O J A M E     V I S I E M S!

 

               Balsuokite ir toliau už mūsų komandą!

                                  D Ė M E S I O!

 

               Mes dalyvaujame konkurse "Ingman ledų profesorius".

  Apie konkursą galite pasiskaityti internetiniame puslapyje http://www.ingman.lt/lt/ledu-profesoriaus-taisykles.

           Suraskite mūsų komandą "Šypsenėlės" ir balsuokite.

 

                Laukiame Jūsų palaikymo ir labai labai norime Ingman skanių ledų!

                  Ačiū Aido mamytei ir Laisvydo auklėtojai, kurios surado laiko ir atėjo į pamokas. Tikiuosi kitą kartą tėveliai ir mamytės aktyviau dalyvaus Atvirų durų dienoje.

                                                    Mokytoja Milda

Lapkričio 16 -oji - Tolerancijos diena. 2 a kl. mokiniai kartu su kitais darželio-mokyklos mokinukai  gamino laivą........

                                    Gerb. Tėveliai,

       Lapkričio 17 d. Atvirų durų diena  Obelių darželyje - mokykloje. Kviečiame tą dieną tėvelius apsilankyti pamokose.

   Visą savaitę (11.14 - 11. 18) 2 a kl. skirta individualiems pokalbiams su tėveliais.Kiekvieną dieną (išskyrus pirmadienį) mokytoja Milda lauks tėvelių nuo 13 val. iki 15 val. savo klasėje. Apsilankykite Jums patogiu laiku.

                    Koks gražus rudenėlis........ Saulytė šviečia ir dar šildo, vėjelio nėra, lietutis nė nemano mums gadinti nuotaikos.

                    Taip prasidėjo mūsų kelionė į Panevėžį. Autobusas greit visus nuvežė į Panevėžio lėlių vežimo teatrą. Kokia ten graži aplinka! O traukinuko linksmumas ir gražumas! O langinės kaip gražiai išmargintos! O mūsų noras pamatyti spektaklį  "Skiltuvas" - begalinis. Dar važiuojant autobusu, mokytojos perskaitė K.Anderseno pasaką "Skiltuvas". Tai jau mes visi buvome gudrūs, žinojome kas toje pasakoje vyksta. Ir kiekvienas laukėme naujai pasirodančio pasakos veikėjo. Pasaka tikrai buvo nuostabi ir mums labai patiko. O po spektaklio - buvo dar įdomiau. Toks dėdė mus supažindino su įvairiomis lėlėmis, kokios vaidina įvairiuose lėlės vežimo teatro spektakliuose. Ir  kokių ten lėlių nebuvo! Ir pelytė, ir katinas, ir močiutė, ir karalaitė ........... juk visų neišvardinsi.

                   Dar buvome užsukę į stiklo gamyklą, kur gaminami labai gražūs stiklo dirbiniai. Ten net galvos mums apsisuko nuo tų grožybių. Oho! Kaip ten įdomu buvo!

Akimirkos iš kelionės į Panevėžį.........

         Spalio 27 d. vyksime į Panevėžį. Apsilankysime stiklo gamykloje, žiūrėsime Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklį "Skiltuvas". Visa tai kainuos 20 litų. Labai norėčiau, kad važiuotų visi klasės vaikai. Pinigus atnešti šią savaitę.

 

                                              Su pagarba mokytoja Milda

                              Dėmesio!

             Šį ketvirtadienį (spalio 6 d.) važiuosime į Rokiškį, Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklį. Bilieto kaina 3 Lt. Dar šiek tiek reikės mokėti už kelionę. kadangi yra klasės pinigų, kuriuos uždirbome mugėje, tai atnešti po 5 litus. Tikiuosi, kad važiuos visi vaikai. 

Vaikai mokosi iš savo gyvenimo

 

Jei vaikas gyvena kritikuojamas,
jis išmoksta kaltinti.

Jei vaikas gyvena apsuptas priešiškumo,
jis mokosi kovoti.

Jei vaikas gyvena pajuokiamas,
jis tampa drovus.

Jei vaikas gyvena gėdinamas,
jis išmoksta jaustis kaltas.

Jei vaikas gyvena tolerancijoje,
jis mokosi kantrybės.

Jei vaikas gyvena skatinimas,
jis mokosi pasitikėjimo.

Jei vaikas gyvena giriamas,
jis išmoksta dėkingumo.

Jei vaikas gyvena apsuptas sąžiningumo,
jis mokosi teisingumo.

Jei vaikas gyvena saugus,
jis išmoksta tikėti.

Jei vaikas gyvena supamas aplinkinių draugystės,
Jis mokosi atrasti meilę pasauliui. 

2011m rugpjūčio 3d

 

DĖMESIO! SMAGI ŽINIA! VASAROS NUOTYKIAI TĘSIASI...

     

         Visus vaikus, kurie mėgsta įvairius rankdarbius ir nori paįvairinti atostogas, kviečiame į rajono tautodailininkų rengiamą kūrybinę dieninę stovyklą ,,Atostogauju kurdamas". Stovykla vyks rugpjūčio 8 - 11 d. nuo 12 val. iki 15 val. ,,Žaliojoje" mokykloje.  Laukiame Jūsų.

 

                                                                                 Organizatoriai

2011m rugpjūčio 1 d.

  

 SVARBU

                    Rengiantis naujiems mokslo metams būtina profilaktiškai patikrinti vaikų sveikatą. Šeimos gydytojas turi įvertinti vaiko ūgį, svorį, kraujo spaudimą, regą, klausą, kraujotakos, kvėpavimo, stuburo ir kitų organų bei jų sistemų funkcinę būklę. Radus pakitimų, moksleivis siunčiamas pas atitinkamos srities specialistą konsultacijai arba tyrimams.

                   Tėvai ar globėjai, atėję su vaiku pas gydytoją, turėtų pateikti visą informaciją apie savo vaiko sveikatą, jo stipriąsias ir silpnąsias puses, maitinimosi ypatumus ir kt.

             Tėvai turi atkreipti dėmesį, kad Vaiko sveikatos pažymėjime gydytojas nurodytų išvadą apie moksleivio fizinį pasirengimą, jį priskiriant vienai iš trijų – pagrindinei, parengiamajai ar specialiajai – fizinio lavinimo grupei mokykloje.

                Neatidėkite šių reikalų paskutinėms rugpjūčio dienoms, kai prie gydytojų kabinetų susidarys didžiulės vaikų ir tėvų eilės. Pasirūpinkite sveikatos patikra dabar ir vėliau kartu su vaikais ramiai džiaugsitės likusių atostogų teikiamais malonumais.  

               Mokyklą lankančių vaikų sveikatą kartą per metus būtina tikrinti remiantis 2005 metų sveikatos apsaugos ministro įsakymu.

               Vaikų sveikatos pažymėjimus į švietimo įstaigas pristatyti reikia vėliausiai iki rugsėjo 15 dienos. 

                     Rugsėjis, spalis........ gegužė.

Štai ir baigta pirmoji klasė. Gegužės 20 d. pirmokai pakvietė savo tėvelius, senelius, broliukus ir sesutes į tradicinę Abėcėlės šventę.

 

           Akimirkos iš šventės.......

 

                                     D Ė M E S I O !

 

    jau paskelbti tarptautinio matematikos konkurso "Kengūra 2011" rezultatai. Juos galite rasti:

 http://www.kengura.lt

                           Dėkojame Kornelijui ir Dainiui už dalyvavimą darželio - mokyklos paskelbtoje viktorinoje "Aš myliu savo kraštą".

                           Šie mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname Juos ir džiaugiamės kartu su jais! Tikimės, kad ateityje aktyviau dalyvaus ir kiti mūsų klasės mokinukai.

Kas?             

     Viktorina "Aš myliu savo gimtą kraštą"
Kada?          

     Iki kovo 8 dienos
Kas dalyviai?  

     Obelių darželio - mokyklos I-IV klasių mokiniai


               Mieli mokiniai, kviečiame aktyviai dalyvauti Virtualioje viktorinoje "Aš myliu savo gimtą kraštą". Virtualioje viktorinoje rasite 17 klausimų. Galite naudotis visais informacijos šaltiniais. Laikas neribojamas. Klausimyno pabaigoje būtina užrašyti savo vardą ir pavardę, klasę. Į klausimus atsakyti galima tik vieną kartą. Antras mėginimas, ir jei paliksite neatsakytų klausimų - neužskaitomas. Viktorina vyks iki kovo 8 dienos 18 val. Nugalėtojai bus paskelbti kovo 10 dieną lietuvių kalbos viktorinoje. Sėkmės!

Viktorinos klausimus galima rasti

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGQ5VXd4SHNBcExLZC1CcG1oQzhlQlE6MQ

                                 Dėmesio!

   Nuo vasario 21 d. iki vasario 25 d. vaikams papildomos atostogos. Į mokyklą ateiti vasario 28 d. (pirmadienį).

                 Pasibaigė I-asis mokslo metų pusmetis. Labai džiugu, kad visiems mokinukams jis buvo sėkmingas. Penkių pirmokėlių visų mokomųjų dalykų pasiekimai įvertinti aukštesniuoju lygiu. Sveikinu juos! Tai Marija, Kornelijus, Silvija, Silvia ir Dominykas. Labai nedaug nuo jų atsiliko ir Iveta su Dainiumi.

              Linkiu visiems sėkmės ir II - jame mokslo metų pusmetyje!

 

                                                  Mokytoja 

  Akimirkos iš edukacinės programos "Aukštaitiški Kūčių valgiai ir papročiai" bei susitikimo su Kalėdų Seneliu.